Contact

De algemene contactgegevens van ons kantoor luiden als volgt:

Tripels Advocaten
Postbus 1960
6201 BZ MAASTRICHT
Nederland

Bezoekadres: Brusselsestraat 32-34 / 6211 PE

Telefoon: +31 43 326 0606
Fax: +31 43 325 2255

email: info@tripels.nl

BTW-nummers:

Tripels Advocaten (mr. G.J.J.A. van Zeijl) NL1579.91.209.B.01
Mr. R. Mahovic: NL 068285176.B.01
Mw. mr. Y.C.J. Schmeets: NL 155814230.B.02

De KvK-nummers vindt u op onze pagina met Kantoorinformatie - Organisatie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

De rechtstreekse contactgegevens van onze advocaten vindt u hieronder:

Mr. G.J.J.A. van Zeijl vanzeijl@tripels.nl 043-350 6111
Mr. drs. A.L. van den Bergh vdbergh@tripels.nl 043-350 6114
Mr. J.L.H. Holthuijsen j.holthuijsen@tripels.nl 043-350 6114
Mr. R. Mahovic r.mahovic@tripels.nl 043-350 6114
Mr. drs. H.M.G. Duijsters e.duijsters@tripels.nl 043-350 6111
Mw. mr. S.E.G.N. Schnabel s.schnabel@tripels.nl 043-350 6111
Mw. mr. Y.C.J. Schmeets schmeets@tripels.nl 043-350 6111